Зем-Львів це провідна землевпорядна організація у м. Львів та Львівській області, досвідчена команда кваліфікованих фахівців в сфері земельних відносин, які працюють в цьому напрямку протягом багатьох років

До складу входять сертифіковані інженери-землевпорядники і працівники, які за плечима мають величезний досвід практичної роботи. Ми знаємо про земельні відносини все, а тому пропонуємо нашим клієнтам максимально швидке і ефективне вирішення питань. Оформлення, переоформлення або інші питання, що стосуються земельних ділянок, вирішуються на професійному і законному рівні. Також ми займаємося розробкою, формуванням, перевіркою і узгодженням будь-яких документів, що стосуються землеустрою в країні.

Для того, щоб Вам було зручно з нами працювати ми організували і налагодили роботу по м. Львові та по Львівській області.

Наша мета

Ми робимо процес оформлення права на землю максимально простим і зручним!

Ми працюємо і постійно змінюємося під реалії життя, щоб Ви менше витрачали свій час на не завжди приємне спілкування з державними органами, вивчення специфіки документації із землевпорядкування та кадастру, просиджували дорогоцінний час в чергах.

Наша стратегія

Оформити землю з нами – просто і зручно!

Ми рухаємось в напрямку діджиталізації, зменшення кількості особистих зустрічей та поїздок в офіси, скорочення видів документів та документацій, заміни нікому не потрібних нотаріальних копій документів на сканування оригіналів та їх подальше використання для оформлення Вашої нерухомості.

Стрімкий розвиток цифрових технологій та електронних кваліфікаційних підписів дозволяє нам це зробити, щоб ви отримали бажаний результат максимально просто, зручно та швидко.